Prihlásenie užívateľa
Prihlasovacie údaje:
  | Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
Vyplňte e-mail:
Registrácia bola úspešná

Ďakujeme! Úspešne ste sa zaregistrovali na portáli Ochutnaj.sk.

Nové heslo odoslané

Na Vašu e-mailovú adresu Vám bolo zaslané nové heslo.

Nepodarilo sa prihlásiť

Zadané meno alebo heslo bolo nesprávne.

Užívateľ nie je prihlásený.

Aby ste mohli hlasovať musíte byť prihlásený.

NESPRÁVNE ZADANÁ INGREDIENCIA

Nasledovné ingrediencie z Vášho receptu nie sú v našej databáze:

Prosím používajte ingrediencie z našej databázy. Ak ste ingrediencie v našej databáze nenašli kliknite na tlačítko odoslať. My ingrediencie doplníme a recept Vám v čo najkratšom čase zverejníme.

Registrácia nového užívateľa - prvý krok
* Informácie potrebné na vyplnenie
Prihlasovacie údaje:
*
*
*
*
Registrácia na portáli Ochutnaj.sk je zdarma. Vaše údaje nezneužívame a na Váš email nezasielame spam.
Podmienky používania portálu Ochutnaj.sk:
1.a - Všetky osobné údaje vyplnené pri registrácií budú využívané pre našu potrebu (Najmä kontaktovanie výhercu súťaže) a pre potrebu konkrétnej donáškovej služby na základne Vašej online objednávky. Vaše osobné údaje nebudú poskytované tretím stranám a osobám.
1.b - Registráciou súhlasíte s uverejnením Vášho užívateľského mena, pohlavia a záľub v profile na portáli Ochutnaj.sk a portáli Podlachuti.sk.
1.c - Pre registráciu je potrebne uvádzať pravdivé informácie (meno, priezvisko, adresa bydliska, PSČ, mesto, telefónne číslo, e-mailová adresa) pre správnosť doručenia objednávky a pre správne a rýchle vyhodnotenie súťaže.
1.d - Vykonaná a potvrdená objednávka je záväzná a prípadná vzniknutá škoda pri zadaní nepravdivých údajov bude riešená podľa platných zákonov Slovenskej republiky.
 

Zeler - rastlina, ktorá vám vyženie nudu zo spáln

25.12.2013 | 0 komentárov
Zeler - rastlina, ktorá vám vyženie nudu zo spáln

Hoci zeler dvakrát vábne nevyzerá, no skrýva veľa vitamínov. Má viac vitamínu C ako pomaranč. Je nielen zdravý a nízkokalorický, ale postará sa aj o zvýšenie vášho libida.

 

Obsahuje tiež dôležité látky pre naše telo:

  1. draslík,
  2. jód,
  3. zinok,
  4. železo,
  5. horčík,
  6. chróm,
  7. vápnik.

Prečo má zeler takú prenikavú vôňu a špecifickú chuť?

Prenikavá vôňa zeleru je jeho obrovským pokladom. Táto vôňa slúži ako ochrana pred baktériami, plesňami, ktoré by rady zeler napadli. My sme práve preto chránení pred škodlivými mikroorganizmami. Zeler dokáže prečisťovať krv, pôsobí antibakteriálne a tiež posilňuje imunitný systém.

Môžeme si ho vychutnať surový v šalátoch a varený k akémukoľvek jedlu. Podusený so smotanou alebo použitý ako základná chuť v polievke. Zeler ide skvele s ovocím ako sú jablká, alebo hrušky. Tiež to nie je zlý nápad ho použiť s plesňovým syrom alebo vlašskými orechmi.

Ak ho chcete mať chrumkavý, namočte ho na 5 - 10 minút do studenej vody.

Recepty so zelerom:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Stupavská polievka   Stupavská polievka
   Veľmi chutná, vôňou prenikavá polievka vhodná na rodinný obed.
   
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Komentáre