Prihlásenie užívateľa
Prihlasovacie údaje:
  | Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
Vyplňte e-mail:
Registrácia bola úspešná

Ďakujeme! Úspešne ste sa zaregistrovali na portáli Ochutnaj.sk.

Nové heslo odoslané

Na Vašu e-mailovú adresu Vám bolo zaslané nové heslo.

Nepodarilo sa prihlásiť

Zadané meno alebo heslo bolo nesprávne.

Užívateľ nie je prihlásený.

Aby ste mohli hlasovať musíte byť prihlásený.

NESPRÁVNE ZADANÁ INGREDIENCIA

Nasledovné ingrediencie z Vášho receptu nie sú v našej databáze:

Prosím používajte ingrediencie z našej databázy. Ak ste ingrediencie v našej databáze nenašli kliknite na tlačítko odoslať. My ingrediencie doplníme a recept Vám v čo najkratšom čase zverejníme.

Registrácia nového užívateľa - prvý krok
* Informácie potrebné na vyplnenie
Prihlasovacie údaje:
*
*
*
*
Registrácia na portáli Ochutnaj.sk je zdarma. Vaše údaje nezneužívame a na Váš email nezasielame spam.
Podmienky používania portálu Ochutnaj.sk:
1.a - Všetky osobné údaje vyplnené pri registrácií budú využívané pre našu potrebu (Najmä kontaktovanie výhercu súťaže) a pre potrebu konkrétnej donáškovej služby na základne Vašej online objednávky. Vaše osobné údaje nebudú poskytované tretím stranám a osobám.
1.b - Registráciou súhlasíte s uverejnením Vášho užívateľského mena, pohlavia a záľub v profile na portáli Ochutnaj.sk a portáli Podlachuti.sk.
1.c - Pre registráciu je potrebne uvádzať pravdivé informácie (meno, priezvisko, adresa bydliska, PSČ, mesto, telefónne číslo, e-mailová adresa) pre správnosť doručenia objednávky a pre správne a rýchle vyhodnotenie súťaže.
1.d - Vykonaná a potvrdená objednávka je záväzná a prípadná vzniknutá škoda pri zadaní nepravdivých údajov bude riešená podľa platných zákonov Slovenskej republiky.
 

Surimi - krabie tyčinky

31.12.2013 | 0 komentárov
Surimi - krabie tyčinky

Neviete akú pochúťku pripraviť na silvestrovský stôl? Čo tak vsadiť na rýchlo pripravenú pomazánku z krabích tyčiniek. Napíšeme Vám ako na to.

Budete potrebovať:

  • 1 balík krabie tyčinky
  • 1/2 pór
  • 1 tatárska omáčka
  • 2 lyžičky šťavy z citróna

Postup

Krabie tyčinky sú jednotlivo balené v obale, ktorý musíme odstrániť tak, že palcom zatlačíme zospodu tyčinky a potom už ju len zvrchu vytiahneme. Keď máme všetky odbalené, nakrájame ich nadrobno. Najlepšie hodiť do mixéra, bude to rýchlejšie.  Nakrájame si pór tiež nadrobno a dáme do misky spolu s krabími tyčinkami. Do zmesi pridáme už len tatársku omáčku, pokvapkáme šťavou z citróna, jemne premiešame a pomazánka je na svete.

Pomazánku môžete dať na tanier, dookola poukladať šunku, syr, paradajky, kápiu, uhorky, alebo len natrieť na očká z rožkov. Každý si pochutná.

Tip

Krabie tyčinky tiež môžete pripraviť v cestíčku. Je to veľmi rýchle a chutné a samozrejme to poteší brušká a spestrí Váš silvestrovský stôl.

Páčil sa Vám článok? Odporučte ho aj Vašim priateľom:

 
 
 
    


Komentáre