Prihlásenie užívateľa
Prihlasovacie údaje:
  | Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
Vyplňte e-mail:
Registrácia bola úspešná

Ďakujeme! Úspešne ste sa zaregistrovali na portáli Ochutnaj.sk.

Nové heslo odoslané

Na Vašu e-mailovú adresu Vám bolo zaslané nové heslo.

Nepodarilo sa prihlásiť

Zadané meno alebo heslo bolo nesprávne.

Užívateľ nie je prihlásený.

Aby ste mohli hlasovať musíte byť prihlásený.

NESPRÁVNE ZADANÁ INGREDIENCIA

Nasledovné ingrediencie z Vášho receptu nie sú v našej databáze:

Prosím používajte ingrediencie z našej databázy. Ak ste ingrediencie v našej databáze nenašli kliknite na tlačítko odoslať. My ingrediencie doplníme a recept Vám v čo najkratšom čase zverejníme.

Registrácia nového užívateľa - prvý krok
* Informácie potrebné na vyplnenie
Prihlasovacie údaje:
*
*
*
*
Registrácia na portáli Ochutnaj.sk je zdarma. Vaše údaje nezneužívame a na Váš email nezasielame spam.
Podmienky používania portálu Ochutnaj.sk:
1.a - Všetky osobné údaje vyplnené pri registrácií budú využívané pre našu potrebu (Najmä kontaktovanie výhercu súťaže) a pre potrebu konkrétnej donáškovej služby na základne Vašej online objednávky. Vaše osobné údaje nebudú poskytované tretím stranám a osobám.
1.b - Registráciou súhlasíte s uverejnením Vášho užívateľského mena, pohlavia a záľub v profile na portáli Ochutnaj.sk a portáli Podlachuti.sk.
1.c - Pre registráciu je potrebne uvádzať pravdivé informácie (meno, priezvisko, adresa bydliska, PSČ, mesto, telefónne číslo, e-mailová adresa) pre správnosť doručenia objednávky a pre správne a rýchle vyhodnotenie súťaže.
1.d - Vykonaná a potvrdená objednávka je záväzná a prípadná vzniknutá škoda pri zadaní nepravdivých údajov bude riešená podľa platných zákonov Slovenskej republiky.
 

Recenzia: Bio panenský kokosový olej

10.1.2014 | 0 komentárov
Recenzia: Bio panenský kokosový olej

Rozhodli sme sa otestovať zaujímavý v dnešnej dobe populárny produkt - panenský kokosový olej.

Základné informácie

Testovali sme kokosový olej od spoločnosti Purity Vision, ktorá úvádza široké využitie oleja najmä na varenie, pečenie, masáže či pri starostlivosti o pokožku. Olej je vhodný pre deti aj dospelých a je výrábaný z dozretých plodov, ktoré sú spracované tradičnou ručnou metódou - lisovaný za studena. Iba vďaka tejto metóde si olej uchováva vitamíny a antioxidačné látky. 

O kokosovom oleji sme zverejnili článok kde sme rozobrali výhody a použitie kokosového oleja.

Testovanie

Veľa z Vás možno na začiatku zostane zaskočených z toho, že kokosový olej nie je tekutý, ale tuhý. Verím, že keby ste videli tento olej v predajni po prvý krát, vôbec Vás nenapadne, že je to určené na konzumáciu, ale skôr ako kozmetický výrobok pre pleť. Olej je v nádhernom obale, čím sa stáva veľmi vhodným produktom, ktorým môžete obdarovať a potešiť svojich najbližších.

1. test: Olej sme vyskúšali za tuhého stavu, keď sme chceli skúsiť jeho pravú chuť. Chuť a vôňa kokosového oleja je jemná a v ústach sa veľmi rýchlo rozpustí. 

2. test: Už sme pár krát čítali, že vo veľa krajinách sa kokosový olej používa ako dochucovadlo do kvalitnej zrnkovej kávy, čo by malo spôsobiť výraznejšiu a jemnejšiu chuť kávy. Vyskúšali sme to a káva chutila naozaj vynikajúco, určite je to výborná náhrada pre ľudí čo potrebujú do kávy pridávať smotanu, mlieko poprípade maslo. 

3. test: Vyskúšali sme prvý krát pripraviť praženicu na kokosovom oleji. Olej sa na panvici rozpustil takmer okamžite, praženica bola vláčna, nadýchaná a veľmi chutila aj deťom.

4. test: Olej sme týždeň používali na pleť namiesto telového mlieka. Prvé prekvapenie bolo, že stačí štvrťka čajovej lyžičky na pokrytie celej tváre. Po nanesení vyzerala pleť dosť mastne (predsa je to len olej) a obávali sme sa, že či sa to vôbec vstrebe. Nevedeli sme si predstaviť ako bude pleť vyzerať na ďalší deň. Ráno po prebudení nebol žiadny náznak mastnej pleti, pleť nebola vysušená, skôr vyzerala sviežo a zdravo. 

Pre koho je kokosový olej určený?

Úplne pre všetkých, ktorí žijú alebo chcú začať žiť zdravý život. Olej má všestranné využitie, či už ako náhrada stravy, prísun zdravých tukov alebo ako náhrada za kozmetické výrobky.

Cena

Oleje môžete kúpiť kvalitnejšie aj menej kvalitné. Ceny panenských kokosových olejov sa pohybujú od 7 €. Nami testovaný olej stál 8 € pri hmotnosti 300g. Predpokladáme, že cena odpovedá kvalite a to ešte patrí k tým najlacnejším.

Prišla Vám táto recenzia ako užitočná? Odporučte ju aj Vašim priateľom:

 
 
 
    

Plusy

  • vôňa a chuť
  • všestranné použitie
  • cena

Mínusy

  • veľkosť balenia - praktickejšie by bolo 500 ml balenie


Komentáre