Prihlásenie užívateľa
Prihlasovacie údaje:
  | Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
Vyplňte e-mail:
Registrácia bola úspešná

Ďakujeme! Úspešne ste sa zaregistrovali na portáli Ochutnaj.sk.

Nové heslo odoslané

Na Vašu e-mailovú adresu Vám bolo zaslané nové heslo.

Nepodarilo sa prihlásiť

Zadané meno alebo heslo bolo nesprávne.

Užívateľ nie je prihlásený.

Aby ste mohli hlasovať musíte byť prihlásený.

NESPRÁVNE ZADANÁ INGREDIENCIA

Nasledovné ingrediencie z Vášho receptu nie sú v našej databáze:

Prosím používajte ingrediencie z našej databázy. Ak ste ingrediencie v našej databáze nenašli kliknite na tlačítko odoslať. My ingrediencie doplníme a recept Vám v čo najkratšom čase zverejníme.

Registrácia nového užívateľa - prvý krok
* Informácie potrebné na vyplnenie
Prihlasovacie údaje:
*
*
*
*
Registrácia na portáli Ochutnaj.sk je zdarma. Vaše údaje nezneužívame a na Váš email nezasielame spam.
Podmienky používania portálu Ochutnaj.sk:
1.a - Všetky osobné údaje vyplnené pri registrácií budú využívané pre našu potrebu (Najmä kontaktovanie výhercu súťaže) a pre potrebu konkrétnej donáškovej služby na základne Vašej online objednávky. Vaše osobné údaje nebudú poskytované tretím stranám a osobám.
1.b - Registráciou súhlasíte s uverejnením Vášho užívateľského mena, pohlavia a záľub v profile na portáli Ochutnaj.sk a portáli Podlachuti.sk.
1.c - Pre registráciu je potrebne uvádzať pravdivé informácie (meno, priezvisko, adresa bydliska, PSČ, mesto, telefónne číslo, e-mailová adresa) pre správnosť doručenia objednávky a pre správne a rýchle vyhodnotenie súťaže.
1.d - Vykonaná a potvrdená objednávka je záväzná a prípadná vzniknutá škoda pri zadaní nepravdivých údajov bude riešená podľa platných zákonov Slovenskej republiky.
 

Recenzia: Jedlo na prvom mieste

31.5.2014 | 1 komentár
Recenzia: Jedlo na prvom mieste

Stretávate sa často s rôznymi zdravotnými problémami alebo máte nadváhu a chceli by ste s tým niečo konečne spraviť? Netreba podliehať žiadnym diétam ani zázračným tabletkám, stačí upraviť spôsob vášho každodenného stravovania.

Recenzia na knihu Jídlo na prvnim míste

Kniha donúti porozmýšlať nad zmenou stravovania

Knižka ,,Jídlo na prvním místě" ma ako čitateľa donútila zamyslieť sa nad mojim aktuálnym jedálničkom a stravovacími návykmi. Kniha je napísaná  zrozumiteľne ako pre lajka, tak aj pre odborníka. Nemusela som v potravinových slovníkoch hľadať rôzne významy slov, aby som knižke porozumela. Všetci vieme, že práve jedlo ovplyvňuje kvalitu nášho života. Málokto si túto skutočnosť však pripúšťa a drží sa pravidiel zdravého stravovania. Táto kniha mi ukázala, vysvetlila a naučila ma veľa zaujímavého napr. rôzne pohľady na hormóny a ich činnosť, vznik cukrovky, plánovanie a zloženie jedálničku, ktorý zlepšuje moje zdravie. 

Zlepšite svôj zdravotný stav

Odmalička som bola, čo sa týka stravy dosť obmedzovaná kvôli alergii na rôzne potraviny.Čím som bola staršia, tým mi viac bolo dovoľované, alebo som si jednoducho dovolila sama a tým sa môj zdravotný stav zhoršoval - astma, oslabenie imunitného systému a pod.. Knižka poukazuje aj na tieto problémy, ktoré sa ma osobnostne týkajú. Poskytla mi dostatok informácií akým potravinám sa mám vyhnúť a ktoré naopak príjimať viac, aby sa môj zdravotný stav zlepšil.

Ak máte akékoľvek zdravotné problémy, prečítajte si túto knižku a ak sa zamyslíte aj nad jej obsahom je veľmi pravdepodobné, že predídete oveľa horším ochoreniam, ktoré vás môžu v budúcnosti stretnúť. Každé euro investované do tejto knižky sa Vám určite vráti vo forme skvelého zdravia a kondície.

Knižku odporúčam prečítať ľuďom, ktorí majú dlhodobé zdravotné problémy, ktorí by sa radi cítili lepšie a chceli mať viac energie počas dňa a ľuďom, ktorí by chceli zredukovať svoju hmotnosť. 

Za knižku Jídlo na prvním míste veľmi krásne ďakujeme vydavateľstvu Jan Melvil.

Plusy

  • jednoduchosť čítania
  • kapitoly na seba výborne nadväzujú
  • nadšenie pri čítaní

Mínusy

  • nemáme žiadne výhrady


Komentáre
superadmin

Výberne

5. júna | 08:33